Niniejszy regulamin wskazuje zasady korzystania z serwisu internetowego.
1. Właścicielem serwis jest PhoneInfo Lcc 54 Street Los Angeles USA
2. Serwis jest wyszukiwarką informacji o numerach telefonów
3. Serwis korzysta z darmowych oraz płatnych baz danych oraz wyników wyszukiwania
wyszukiwarek internetowych oraz książek telefonicznych
4. Wyszukiwarka nie korzysta z własnej bazy lecz podaje tylko znalezione wyniki
5. W ramach 1 opłaty użytkownik może dokonać 123 sprawdzeń danych
6. Cena zakupu kodu umożliwiającego przeglądanie wyników to 30,75 zł przy wysłaniu sms na numer 92550
7. Kod może być użyty 123 razy co daje cenę 25 gr za 1 wyszukanie
8. W przypadku reklamacji prosimy o kontakt na adres email pomoc_pl@mail.ru
Regulamin korzystania z serwisu
Czyj to numer
Sprawdź kto
dzwonił
Sprawdź czyj to numer telefonu i do kogo należy. Wyszukaj nr telefonu w naszej bazie i sprawdź do kogo należy. Wyszukiwarka numeru telefonu w naszej bazie i dowiedz się do kogo należy. Dzięki naszemu serwisowi bez problemu znajdziesz właściciel telefonu który do ciebie dzwonił. Cena 1 wyszukania to tylko 25 gr. W ramach opłaty możesz dokonać 120 sprawdzeń. Całkowity koszt dostępu to 30,75 zł z vat. Życzmy miłego korzystania z serwisu i polecanie go dalszym użytkownikom. Aby skorzystać z serwisu wystarczy tylko mieć numer telefonu i wpisać go powyżej. W kilak sekund wyszukamy informacje na temat wskazanego numeru telefonu.
Czyj to nr
Sprawdź kto
dzwonił
Masz nieodebranie połączenie i nie wiesz kto do ciebie dzwonił ? Dzięki naszemu serwisowi bez problemu ustalisz do kogo należy dany numer telefonu. Nasz serwis jest wyszukiwarką informacji o właścicielach numerów telefonów. Nie korzystamy z własnych baz danych lecz przeszukujemy zasoby internetu w celu sprawdzenie informacji na temat wskazanego numeru telefonu. Podaj interesujący cię numer telefonu a po chwili zobaczysz jakie informacje udało się znaleźć na jego temat. Nasz serwis jest serwisem który nie wymaga rejestracji i wszystko odbywa się online. Przeszukujemy ponad 80 źródeł zawierających informacje o numerach telefonów.
Kto dzwonił ?
Czyj to
numer
Czyj to numer telefonu jest usługą ogólnodostępną i nie wymaga rejestracji konta. Podaj na naszej stronie numer telefonu który do ciebie dzwonił a my przeszukamy zasoby internetu w celu sprawdzenie jakie informacje na temat wskazanego numeru telefonu pojawiły się w internecie. Korzystamy z danych pochodzących z wyszukiwarek internetowych ale również płatnych baz danych, for i blogów w celu odnalezienia informacji na temat numeru. Nasz wyszukiwarka jest idealnym rozwiązaniem dla każdego kto często ma nieodebrane połączenia. Dzięki nasz w każdej chwili będziesz mógł sprawdzić kto do ciebie dzwonił oraz do kogo należy dany numer telefonu.